Yeşil Avantaj Kart Nedir?


Yeşil Kundura San. A.Ş. (Yeşil)' ye ait Yeşil Club Card'a tanımlanan Yeşil Avantaj Kart, Türkiye Cumhuriyeti Milli Eğitim Bakanlığı' na, Türk Silahlı Kuvvetleri' ne, Türkiye Harp Malülü Gaziler ve Şehit Yakınlarına ve Tüm Emniyet Teşkilatı Mensuplarına sunduğumuz, genel ve özel kampanya, promosyon, tanıtım, puan kazanma / harcama, hediye çeki verilmesi ve indirim gibi avantajlar sağlamak amacıyla oluşturulan müşteri memnuniyeti odaklı pazarlama programıdır. Üye, Yeşil Avantaj Kart Programı da dahil olmak üzere tüm uygulama ve programlardan yararlanmak için aşağıdaki koşulları kabul eder.

Yeşil Avantaj Kart sahibi olmam için ne yapmam gerekiyor?


Türk Silahlı Kuvvetleri Mensubu, Emniyet Mensubu, öğretmen, şehit ailesi, gazi ve gazi ailesi iseniz; www.yesil.com.tr' ye üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra ilgili kurum kartınızın suretini info@yesil.com.tr adresine e-mail yoluyla iletmeniz yeterli olacaktır. Kart bilginiz doğrultusunda üyeliğiniz ve indiriminiz onaylanacaktır.  Yeşil Avantaj Kart' ınız ile www.yesil.com.tr; Topkapı, Beylikdüzü ve Çorlu mağazalarımızdan yapacağınız Yeşil markalı ayak giyim alışverişlerinizde % 20 indirim uygulanacaktır. Yeşil Avantaj Kart promosyonları başka promosyonlar ile birleştirilemez.

Yeşil Club Card Kullanım Koşulları


1. Üye, Yeşil Club Card Programı ve / veya yürürlüğe sokulabilecek diğer uygulamalar ve programlar çerçevesinde; Yeşil tarafından, kendisine, genel ve özel kampanyalar, avantajlar, ürün, hizmet tanıtımları, reklam, pazar araştırması anketleri ve diğer müşteri memnuniyeti uygulamaları sunulmasına izin verir. Üye, Yeşil' e geçmişte vermiş olduğu, bu formla ilettiği ve sair yöntemlerle ileride vereceği alışveriş ve kişisel bilgilerinin yukarıda sayılan benzeri amaçlarla kullanılmak üzere toplanmasına, Yeşil ve diğer Program Ortakları arasında paylaşılmasına ve bu firmalarca işlenmesine, üye aksini belirtmediği sürece bu firmaların, kendisiyle SMS, internet, mektup, telefon vb. kanallardan temasa geçmelerine izin verir. Üye aksini belirtmedikçe, Yeşil Club Card Programı veya üyelik sonlandığında da, verilerinin toplanmasına, Yeşil ve devreye alınabilecek diğer programların ortakları ve Yeşil şirketleri arasında, bu madde kapsamında sayılan benzeri amaçlar doğrultusunda, paylaşılmasını, işlenmesini ve kendisine erişilmesini kabul eder. Üye, veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini programların iletişim kanallarından bildirebilir. Üye' nin bilgileri Yeşil' in hizmet sağlayıcılarıyla (gönderi, çagrı merkezi, veritabanı vb. hizmetleri firmaları ile), bu firmalar tarafından verilen hizmetler dahilinde kullanılması kaydıyla paylaşılabilir. Üyenin verileri işlenip, bilgiler, üye kimliği açıklanmaksızın, gruplar halinde 3. kişiler ile paylaşılabilir.

2. Üye, Yeşil Club Card Programı da dahil olmak üzere programlardan faydalanması için kendisine verilen / verilecek olan kart ve numarasını, kullanıcı adı ve / veya şifreyi başkasına vermemeyi, kullandırmamayı, bunların saklanmasından sorumlu olduğunu, kartın, Üye veya başkası tarafından kötüye kullanıldığı, programların suistimal edildiği tespit edilirse, üyeliğe ilişkin her türlü hak ve kazanımların geri alınacağını, yasal ve diğer tedbirlerin uygulanabileceğini kabul ve taahhüt eder. Üye, bu konuda doğabilecek ihtilaflardan Yeşil' in sorumlu olmadığını, üyelik kartını veya kart numarasını başkasına vermemeyi, verdiği takdirde tüm sorumluluğun kendisinde olduğunu ve üzerindeki tüm haklarını kaybedeceğini kabul eder. Üye, üyelik kartının kaybolması, çalınması halinde, bu durumu çağrı merkezine bildirecektir. Bildirim yapılana kadar doğabilecek her türlü zarardan üye sorumludur. İleride, programlarda kart harici araçlar kullanılırsa, bu maddedeki koşullar kart harici araçlar için de geçerli olacaktır.

3. Her program ortağında Yeşil Club Card Programı koşulları, faydaları farklı olabilir ve degişebilir. Yeşil, kişisel verilerin kullanım amacına yönelik hususlar hariç, önceden bildirmeden, Yeşil Club Card Programı'nın şartlarını degiştirebilir, programı durdurabilir, üyeliği iptal edebilir, üyeliğe ilişkin aidat alabilir. Geçerli koşullar programların iletişim kanallarından öğrenilebilir. Kendileri tarafından Üye' ye satılmamış olan malların ayıbından, sistemin üzerinde çalıştığı elektronik alt yapıdaki arızalar nedeniyle geç veya yanlış alınan duyuru, promosyon, puanlar vb.' den, çeşitli nedenlerle promosyon, puan gibi imkanların Üye' ye sağlanamamasından dolayı oluşabilecek ihtilaflardan Yeşil hiç bir şekilde sorumlu tutulmayacaktır. Bu maddedeki koşullar devreye alınacak diğer programlar için de geçerli olacaktır.

4. Yeşil veya Üye, 1 hafta önceden bildirimde bulunmak kaydıyla, her zaman ve bir sebep göstermeye gerek olmaksızın üyeliği sona erdirebilirler. Bu durumda 1 hafta içinde üyelik sona erer. Üye, kazandığı haklarından geçerli koşullar dahilinde, üyelik sona erme tarihine kadar yararlanabilecektir. Üyelik sona erdiğinde kartta biriken puanlar ve Üye' ye kazandırılan haklar Yeşil tarafından silinecek ve geri alınacaktır. Yeşil' e bu form ile açıklanan ve sair şekilde açıklanacak ve açıklanmış bilgilerinin doğruluğunu, bunlarda degişiklik olması halinde bunları güncelleyeceğini, uyuşmazlık halinde Yeşil' in defter ve her türlü kayıtlarının kesin delil sayılacağını ve yukarıdaki koşulları kabul beyan ve taahhüt ederim.