YEŞİL KUNDURA SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ ONLINE ÜYELİK SÖZLEŞMESİ VE KULLANIM KOŞULLARI

İşbu YEŞİL KUNDURAANONİM ŞİRKETİ Online Müşterilik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları (kısaca “Sözleşme”) https://www.yesil.com.tr/ uzantılı web sitesinin, aplikasyonunun ve buna bağlı tüm uygulamaların (kısaca “Site”) tüm haklarının sahibi olan YEŞİL KUNDURA SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ ile kimlik ve iletişim bilgilerini işbu Sözleşme’nin kabulü öncesinde sisteme tanımlamış olan veya tanımlamamış olsa dahi Site’den ürün satın alan Müşteri arasındadır.

İşbu Sözleşme’nin konusu YEŞİL KUNDURA ’ın sahibi olduğu platform üzerinden ürün satın alma imkanının sağlanması ve tarafların karşılıklı hak ve yükümlülüklerinin belirlenmesidir. Müşteri, Site'ye Müşteri olarak veya Müşteri olmaksızın Site’den alışveriş yapması halinde, işbu Sözleşme’nin tamamını okuduğunu, anladığını ve tüm hükümlerini onayladığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

İşbu Sözleşme Site’de onaylandığı andan itibaren yürürlüğe girer ve YEŞİL KUNDURA’ın’nın veya Müşteri’nin üyeliğini iptal etmesi ve/veya Site’de sunulan hizmetleri sona erdirmesi ile birlikte başkaca bildirime gerek olmaksızın kendiliğinden sona erer.


Maddelerde herhangi bir numaralandırma mevcut olmadığından ekli şekilde revize edilmiştir, uygunluğu değerlendirmenize tabidir.

Bu tip bir düzenleme yerine IT desteği ile üyelik esnasında oluşturulan şifrenin "kolayca tahmin edilebilir" şeklinde bir uyarı ile karşılaşmasının tercih edilebileceği kanaatindeyiz. Nihai takdir tarafınıza aittir.