marka slider

Türkiye'nin Ayakkabı Ustası Yeşil Kundura

 Yeşil Kundura 1948 yılında kuruldu ve 1960 yılında fabrikasyon üretime geçti. Yılların tecrübesine birçok ilki de sığdıran Yeşil Kundura, bu süre içinde değerlerinden, kaliteden ve özenden hiçbir zaman ödün vermedi. Yeşil Kundura'da tecrübenin yanı sıra geniş ürün yelpazesi de sizi bekliyor. Bu ürün yelpazesinde kadın,erkek ve çocuklar için ayakkabılar, botlar ve çizmeler, ayakkabı aksesuarları bulabilirsiniz. Ayak sağlığınıza ve anatominize ayrıcalık tanıyan, özel teknolojiyle imal edilmiş ayakkabılar da ürünlerimiz arasında yer alıyor.


Bayan ayakkabı modellerimizde farklı renk, numara ve markalar mevcut. Günlük kullanıma veya özel davetlere uygun topuklu ayakkabı modelleri, ayakkabı tutkunlarının dikkatinden kaçmıyor. Rahatlığı sevenler için spor ayakkabılar, kışı geçirmek isteyenler için kadın çizme ve bot modelleri de Yeşil Kundura'da.

Erkek ayakkabı modelleri şıklığı ve konforu sevenlerin tercihi. Klasik ayakkabılardan günlük spor ayakkabılara, sağlam bot ve çizmelere kadar birçok seçenek sizi bekliyor. Deri, nubuk, süet, suni deri ve rugan ayakkabılarda siyah, kahverengi ve gri gibi farklı renklerin en beğenilen tonları ve büyük numara seçenekleri mevcut.

Çocuk ayakkabı modelleri onların ruhunu yansıtacak şekilde rengarenk. Kız çocuk ve erkek çocuklar için ayakkabı, bot ve çizmeler Yeşil ve dünyaca ünlü markaların kalitesiyle. Kullanışlı okul çantaları da keyifli seçenekleriniz arasında.