İade İşlemleri

 

 

Ürünüm eksik ya da yanlış çıkarsa ne yapmalıyım?

Ulaştırılan ürününüzün eksik veya yanlış olduğunu tespit ettiğinizde lütfen ürünü kullanmayınız ve [email protected] ye durumu özetleyen bir e-posta gönderiniz. En kısa sürede size yapılması gereken işlemler hakkında detaylı bilgi verilecektir. 

 

Ürünü değiştirme süresi kaç gündür? 

Ürünlerde değişim işlemi yapılmamaktadır.

Satın almış olduğunuz ürünü iade edebilir yeniden sipariş verebilirsiniz. Anlaşmalı kargomuz ile iade talebinizi gönderilmiş olan faturanın üzerinde bulunan iade formunu doldurarak geri göndermeniz durumunda talep edilen iade işlemi yapılacaktır.

 

Memnun kalmazsam ürünü iade edebilir miyim? 

Satın alınan ürünlerin iade edilebilmesi için; ürünlerin kullanılmamış olması ve faturasının ibraz edilmesi gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürünü faturası ile beraber 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Özel kampanyalar dahilinde iade ve değişim koşullarında değişiklik yapma hakkı tarafımızca saklıdır.

 

1 Alana 1 Bedava yada daha fazla paketli kampanyadan ürün aldım iade edebilir miyim? 

 

1 Alana 1 Bedava gibi çoklu paket kampanyalar belirtilen koşulları sağlayan 2 adet veya daha fazla ürüne yönelik oluşturulmaktadır.

Kampanyadan satın alınan herhangi bir ürün iade edilmek istendiğinde aynı faturada kaç adet ürün var ise tamamı iade edilmelidir. Faturadaki koşulları sağlayan ürünlerin tamamı iade edilmez ise iade işlemi gerçekleştirilemez.

Benzer şekilde oluşturulan özel kampanyalar dahilinde iade ve değişim koşullarında değişiklik yapma hakkı tarafımızca saklıdır.

 

 

İadeyi hangi kargo ile geri göndermem gerekiyor? Kargo ücreti bana mı ait?

Gönderiminizi Yurtiçi  Kargo ile yapmanız gerekmektedir. Yurtiçi kargo ile yapılan gönderimin ücretini firmamız karşılamaktadır. Talebinizi [email protected] 'e bir e-posta ile yada hesabım menüsünden İade taleplerinden mesaj yolu ile bize ulaşabilir gönderimi nasıl yapmanız gerektiği ile ilgili bilgileri alabilirsiniz. Bu koşullarda değişim yapma hakkı tarafımızca saklıdır.

 

İade durumunda iade tutarı ne zaman hesabıma yatacak?

İade başvurunuz en geç 10 iş günü içerisinde işleme alınır, iade talebiniz kabul edildiğinde bunu takiben 10 iş günü içinde alışveriş yaptığınız kredi kartı hesabınıza ürün bedeliniz iade olacaktır. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda görmeniz birkaç gün sürebilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve www.yesil.com.tr 'nin bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

 

Lütfen, iade ve değişim amaçlı yaptığınız geri gönderimlerinizde, size gelen paketteki faturanın arka yüzünde bulunan formu doldurarak pakete ekleyiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR