₺1.499,00 KDV Dahil
Toplam 80 / 86 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle

Erkek Bot Modelleri ve Fiyatları

Kış mevsimi başta olmak üzere yılın farklı zamanlarında giyime uygun özelliği bulunan ayakkabılar arasında erkek bot modelleri yer alır. Moda trendlerine ve akımlarına bağlı olarak tasarımları farklılık gösteren botlar mevcuttur. Erkek gardıropları için özel olarak hazırlanan bu ayakkabıların ortak noktası ise, konforu bir öncelik haline getirmeleridir. Ayak tabanı ve parmak uçları da dahil olmak üzere her bir noktada konforlu bir kullanım amaçlanır. Günlük yaşamdan şık bir akşam yemeğine kadar günün her saatinde giyilebilir. Doğru bot seçimi, gün boyunca giyildiğinde dahi ayak üzerinde herhangi bir sıkma veya rahatsızlık hissi oluşturmaz. Tüm bu özellikler, erkeklerin neredeyse her giyim parçasıyla birlikte tercih edebilecekleri botlara sahip olmasını sağlar.

 

 

Sade renklere ve tasarıma sahip erkek klasik bot, herkes erkekte bulunması önerilen parçalar arasındadır. Siyah ve gri, klasik modellerde sıklıkla tercih edilen renklerden bazılarıdır. Bu ayakkabıların kolayca kombinlenebilir olması, soğuk havalarda aceleyle yapılan kombinlerde dahi konfora ve şıklığa aynı anda ulaşmanızı sağlar.

 

Botlar, neredeyse her mevsimde giyilebilen bir ayakkabı niteliğindedir. Bahar aylarında giyilen modellerle kışın tercih edilen ayakkabılar farklılık gösterir. İlkbahar, sonbahar mevsimlerinde erkek yarım bot modelleri tercih edilebilir. Bilek hizasında veya bileğin altında biten tasarımlara sahip yarım botlar, nefes alabilir özelliktedir. Hem tasarımlarının bilek çevresini fazla sıkmaması hem de nefes alan materyallerin tercih edilmesi, ayakların uzun süreler boyunca rahat hissetmesini mümkün kılar. Ayakkabı içerisindeki nem dengesini koruyan modeller, terlemenin verdiği rahatsızlık hissi ve benzeri problemlerin önüne geçer.

 

Botların sunduğu tüm konfordan ve kullanım rahatlığından yararlanmak için doğru numaranın tercih edilmesi gerekir. Erkeklerin ayak ölçülerine uygun olarak hazırlanan kalıplar, farklı numara alternatifleriyle sunulur. 38 ve 39 gibi küçük numaraların yanı sıra 47 ve 48 gibi daha büyük alternatiflere de rastlamak mümkündür. Aradığınız numaradaki modellere kolayca ulaşabilmek için filtreleme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Doğru bot numarası seçimi, botun sağlığı konforman maksimum verim elde etmenize yardımcı olur. Hem estetik açıdan beklentilerinizi karşılayan hem de kullanım süresince rahatlık sağlayan botları uzun yıllar boyunca gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Erkek Bot Modelleri

Erkek bot modelleri, kullanım alanına ve bireysel zevkinize uygun ürüne kolayca ulaşabileceğiniz bir çeşitlilikle sunulur. Alt kategorilere ayırarak aradığınız özelliklere sahip ürünlere ulaşmanız daha kolay hale getirilir. Worker, bilek çevresini destekleyen tasarımlara ve uzun süre ayakta kalınan zamanlarda bile konfor sağlayan özelliklere sahip ayakkabıları içerir. Erkek postal modelleri ile benzerlik gösteren ürünler, worker alt kategorisi içerisinde kullanıcılara sunulur.

 

Gore-Tex sıklıkla tercih edilen alt kategorilerden bir diğeridir. Spor bot havasına sahip bu tasarımlar, açık hava aktivitelerinde de tercih edilebilir. Hem su geçirmez hem de nefes alabilir özellikli model seçenekleri bulunur. Bu iki özelliği bir arada sunan kategori, bahar ayları için de idealdir.

 

Gore-Tex açık havada tercih edilebilecek bir seçenek olsa da özel olarak outdoor kullanımı için hazırlanan ürünleri içeren bir kategoriye de sahiptir. Outdoor modeller arasında hem kısa hem de uzun seçenekler bulunur. Açık havada kullanılabilir ürünler olduklarından bozuk ve engebeli zeminlerde bile konfor sağlayan taban yapılarına sahiptir.

 

Klasik modellerin yer aldığı alt kategori, kendi içerisinde bağcıklı ve fermuarlı erkek bot olarak ayrılabilir. Fermuarlı modeller, kullanım kolaylığı sağlayan niteliktedir. Ancak fermuar detayına sahip modellerde, bağcık yardımıyla ayakkabı sıkılığı artırma özelliği bulunmaz. Bu nedenle fermuar ve bağcık arasından yapılan seçimlerde, kişisel zevkler ve kullanım amacı büyük rol oynar. Klasik ürün kategorisi içerisinde yer alan modeller hem gündelik kullanımda hem de iş yaşamında tercih edilebilir özelliktedir. Şık duruşlara sahip ürünler, yarı resmi kombinlerde kullanılabilir.

 

Botlar arasında bulabileceğiniz diğer alt kategoriler; konfor, biker, iş güvenliği ve waterproof olarak sıralanabilir. Aradığınız özelliklere bağlı olarak farklı tarzları yansıtan bu kategoriler arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

 

Ayakkabıların buzlu ve ıslak zeminlerde kaymaması için tabanında birkaç özelliğe sahip olması gerekir. Bunlardan ilki taban materyalinin yüksek kalitede olmasıdır. Erkek kışlık ayakkabı modelleri arasında sunulan tüm taban materyali seçenekleri, yüksek kalite standartlarını karşılar niteliktedir. Aralarından seçim yapabileceğiniz taban materyallerinden bazıları; kauçuk, poliüretan, ease, eva ve termo olarak sıralanabilir. Karlı ve yağmurlu havalarda kaymadan ilerlemek için gereken özelliklerden bir diğeri, ayakkabı tabanının zemini güçlü şekilde kavramasıdır. Düz bir tabanda, zemin kavraması oldukça düşük seviyededir. Yüksek ve alçak bölümleri bulunan tırtıklı bir tasarım ise, yüksek kavrama gücüne sahiptir. Erkekler için özel olarak tasarlanan bu ürünlerin her birinde, farklı taban kavrama özellikleri yer alır. Kullanımında konforu bir öncelik haline getirilerek oluşturulan tırtıklı tabanlar, olası kazaların ve yaralanmalarının önüne geçer. Kış aylarında zemine güvenli bir tutuş sağlar. Taban teknolojileri hakkında detaylara, ürünlerin kendi sayfalarından ulaşabilirsiniz. Farklı taban özelliklerini karşılaştırabilir, giyim alanınız ve bireysel isteklerinize uygun seçeneği bulabilirsiniz.

Kışın Ayaklarınızı Isıtacak Botlar

Soğuk havada yüksek performans gösteren erkek kışlık botların bu özelliklerini birkaç tasarım detayı belirler. Bu tasarım detayları arasında ilk sırada kaliteli materyal seçimleri gelir. Ayak çevresini tamamıyla saran materyaller, ısı dengesini, su geçirmezliği ve ayağın nefes almasını etkiler. Deri, ürün seçenekleri arasında yer alan ve ayakkabı tasarımlarında popüler olan materyallerden biridir. Esnek dokusu sayesinde kullanım boyunca ayağın rahat etmesini sağlar. Kalın ve dayanıklı bir materyal olan deri, ayağın sıcak tutulması konusunda da başarılıdır. Erkek deri bot modelleri arasında mat ve parlak yüzeylere sahip alternatifler bulunur. Bu materyalin tüm kalitesini yansıtan tasarımlar arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Beraberinde gelen şık duruşun ve sıcak giyim sürecinin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

 

Erkek süet bot modelleri de birçok erkek tarafından sıkça tercih edilen bir yapıdadır. Isıyı çok iyi tutma özelliği ile bilinen süet, soğuk havalarda kullanım için idealdir. Bu materyale sahip modellerin zarif duruşu, klasik kombinlerde kullanım için tercih edilmelerini sağlar. İşe giderken ayaklarınızı sıcak tutacak, kombinlerinizi tamamlayacak ve her daim şıklığınızdan ödün vermeyeceğiniz ayakkabılar arıyorsanız süet materyaline sahip botlara göz atabilirsiniz.

 

Parlak görünümü ile dikkat çekici bir hava yaratan rugan bot modelleri, gündelik kombinlerde tercih edilebilir. Uzun bot erkek tasarımlarında sıklıkla tercih edilen bir materyaldir. Bileğin üstüne doğru çıkan uzun tasarımları, bu bölgenin de soğuğa karşı korunmasını sağlar. Bilek çevresini destekleyen uzun modeller, rugan materyalinde sıklıkla tercih edilmekle birlikte, kısa tasarımlara sahip alternatifleri de sahiptir.

 

Açık havada kullanıma uygun modellerden klasik tasarımlara kadar tüm tarzlarda nubuk tercih edilebilir. Nubuk materyaline sahip botlar, soğuk havaya karşı dayanıklılık gösterir. Nubuk, soğuk havanın ayakkabı içine girmesini önler. Böylece kullanıcılarına ayağın sıcak tutulmasını sağlayan, kaliteli ve su geçirmez botlar sunar.

 

Soğuk havalar kendini göstermeye başladığında ayağı sıcak tutan ayakkabılara geçiş yapılması oldukça önemlidir. Özellikle kar yağışı gibi zorlu hava koşullarının yaşandığı bölgelerdeki kişiler için ayakkabı seçimi ekstra dikkat edilmesi gereken bir konudur. Kışın yanlış ayakkabıların seçilmesi sonucunda ayakların ısı dengesinin bozulması olası bir durumdur. Terleme sorunu, nefes alabilir özelliğe sahip materyallerin tercih edilmemesinden kaynaklanır. Üşüme ise, soğuk havanın dışarıda tutulması için gerekli korumaya sahip olmayan modellerin giyilmesi nedeniyle oluşur. Bu iki problem, uzun vadede sağlığınızı ciddi oranda tehdit edebilecek sonuçlar ortaya çıkarabilir. Ayağın terleme ve üşümesine neden olan ayakkabılar, gün içerisinde rahatsızlık hissiyatı yaratır. Vücudunuzun rahat hissetmemesi, gündelik işlerinize odaklanmanızı olumsuz yönde etkiler. Mevsimine uygun doğru ayakkabı seçimi, gündelik performansınıza katkı sağlamak ile birlikte ayak sağlığınız için de dikkat etmeniz gereken bir konudur. Büyük çaplı sonuçlar arasında, ayak parmağı kirençlenmesinden duruş bozukluklarına kadar değişiklik gösteren sağlığı ciddi oranda tehdit eden birçok durum yer alır. Tüm bu problemlerden kaçınmak için mevsime uygun ayakkabılar giymeniz gerekir. Yüksek kalite standartlarına uygun materyalleriyle aradığınız konforu sağlayan botlar arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Soğuk havalar başladığında ayakkabı dolabınıza botlara yer vererek kış mevsimi boyunca konforlu bir kullanım elde edebilirsiniz.  

En Uygun Erkek Bot Fiyatları

Kış sezonunda vazgeçilmez parçalardan biri olmaya aday modellere ucuz bot erkek fiyatlarıyla ulaşabilirsiniz. Markalara, ürün modellerine ve özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösteren erkek bot fiyatlarına göz atabilirsiniz. Hem bütçeniz dahilinde olan hem de kişisel beklentilerini karşılayan botları bulmak ise çok kolaydır.

 

Kategori içerisinde geniş bir çeşitlilik bulunan detaylar arasında, botların renkleri yer alır. Hem koyu hem de açık tonlara yer verilen bu ürünler arasından dikkat çekici renklere yer verilen modellere de göz atabilirsiniz. Şık ve asil bir duruşa sahip siyah bot modelleri, popülerlik konusunda ilk sıralarda yer alır. Kombinlemesi oldukça kolay bir renk olan siyah, kış kombinlere şıklık kazandırır. Kış ve sonbahar aylarında sıklıkla giyilen koyu renkler ile ve toprak tonlarıyla birlikte tercih edilebilir. Siyah renk botların bakımı da oldukça kolaydır. Kullanım süresince oluşan kiri kolayca göstermeyen bu ürünlerin, düzenli ve basit bir temizliği ilk günkü görünümlerini korumaları için yeterli olur.

 

Lacivert bot, kombinlerine biraz renk katmak isteyenler için ideal bir seçenektir. Mavinin koyu tonlarından olan lacivert, süet materyali ile birleştiğinde harika bir tarz yaratır. İş ortamında giymek için şık, rahat ve ayakları sıcak tutacak botlar arayanlar bu modelleri inceleyebilir. Lacivert rengine sahip modeller arasında hem fermuarlı hem de bağcıklı seçenekler bulunur. Geniş bir çeşitlilikle sunulan ürünler arasından tarz ve kullanım alanı olarak beklentilerinizi karşılayan seçeneğe güvenle sahip olabilirsiniz.

 

Renkli bir görünüm isteyenlerin favorileri arasında vizon da yer alır. Bu yumuşak renk tonu, açık renk ağırlıklı kombinler yapmak isteyenler için cazip bir seçenek niteliğindedir. Süet ve nubuk gibi farklı materyaller vizon rengi ile buluştuğunda eşsiz bir şıklık yakalanır.

 

Toprak tonlarının yarattığı sıcak tarzı gardıroplarına eklemek isteyenlere özel kahverengi bot seçenekleri, uzun-kısa, fermuarlı-bağcıklı, sportif-klasik gibi çok farklı özelliklerde sunulur. Kahverengini istediğiniz tarza taşıyabilir, ister açık, isterseniz de koyu tonlarını tercih edebilirsiniz.

 

Erkeklere özel olarak tasarlanan botlar arasında ulaşabileceğiniz diğer renkler arasında bordo, tarçın, bej, gri, camel ve beyaz yer alır. Renk seçeneklerinin yanı sıra fiyat aralıklarına da göz atabilirsiniz. İstediğiniz özel bir bot rengi varsa, filtreleme seçeneği yardımıyla modelleri dilediğiniz renkler üzerinden sıralayabilirsiniz. İndirim ve kampanya dönemlerini takip ederek dilediğiniz modeli uygun fiyatlandırmalar üzerinden satın alabilirsiniz. Aynı renkteki ürünleri fiyatları artan veya azalan şekilde listeleyerek kombinlerinizin ayrılmaz parçası olmaya aday ayakkabıya ulaşabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Sitemizi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz, siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Yeşil Kundura Çerez Politikası’nı okuyabilirsiniz.