New Worker

New Worker

Harley-Davidson markası aslen bir motorsiklet markasıdır ve marka altında ayakkabı üretimi sonradan başlamıştır. Markanın hitap ettiği kitle özgür, asi ve genç ruhlu kişilerdir. Markanın asıl çıkışı motorsiklet olsa da günümüzde aksesuar ve ayakkabı üterim ve satışı da büyük ölçüde çoğalmıştır.

New Worker modelinin en çok satan renkleri siyah ve kahverengidir. Buna ek olarak birçok farklı materyalde ve renkte de seçenekler mevcuttur.

New Worker modeli, 2000'li yılların başında, İtalyan bir tasarımcı tarafından tasarlanmış ve sadece Türkiye'de satışa sunulmuştur.

New Worker yıllardır Harley-Davidson markasının Türkye'deki en çok satan modelleri arasında olup hem kadın, hem erkek kategorisinde halen satışı devam etmektedir.

New Worker modelinin yıllardır çok satanlar arasında yer almasının en büyük sebeplerinden biri rahatlık ve el işçiliğinin birleşiminden çıkan bir model olmasıdır. Buna ek olarak Harley-Davidson markasının birçok ayakkabısının motor kullanımına uygun olması, markanın hem tarz hem de konforu birleştiren modeller ortaya çıkarabilmesi tüketicilerin bu markayı tercih etme nedenleri arasındadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR