Erkek Sneaker Modelleri ve Fiyatları

Hafif yapısı, esnek tasarımı ve nefes alabilir özellikleri ile gündelik kullanım için ideal olan erkek sneaker modelleri bulunur. Moda dünyasındaki trendlere öncülük eden birçok sneaker tasarımları mevcuttur. Onlarca farklı rengin ve tasarımın bir araya getirilmesiyle oluşturulan tarz seçenekleri vardır. Sade ve şık bir görünüme sahip modellerin yanı sıra, marjinal renk geçişlerine sahip dikkat çekici alternatifler de bulunur. Birden fazla tarzın bir araya getirildiği karma modeller, kombinlerinde yenilik isteyen erkeklerin favorileri arasındadır.

 

 

Kombinlere farklı bir hava katan sneaker modelleri, gün içerisinde veya gece aktivitelerinde tercih edilebilir. Davetlerden ofis ortamına kadar her türlü alanda tercih edilebilecek ürün seçenekleri bulunur. Kullanım alanlarının büyük bir çeşitlilik göstermesi, sundukları yüksek konforla bir araya geldiğinde erkeklerin vazgeçilmezlerinden biri olmaya aday ayakkabılar ortaya çıkarır.

 

Vintage tarzda ve nostaljik tasarımları bulunan ayakkabı modelleri, ofis stilinde tercih etmek için idealdir. Rahat bir giyim tarzının benimsendiği ofis ortamlarında şık kombinlerle birlikte giyilebilir. Kıyafetlerinize ve ayakkabıları giyeceğiniz ortama göre farklı modeller arasından seçim yapmak ise oldukça kolaydır.

 

Son teknolojileri barındıran taban ve materyaller ile üretilen sneaker modelleri, uzun saatler boyunca kullanım sonunda bile herhangi bir rahatsızlık hissi yaratmaz. Ayağı sıkmadan destekler ve gün boyu konforun korunmasına yardımcı olur. Nefes alabilir tasarımları ile fazla efor sarf ettiğiniz günlerde bile terlemenin önüne geçer. Sneaker modellerinin iç kısmında yer alan materyaller, nem dengesi başarılı şekilde yönetir. Tüm bu özellikler bir araya geldiğinde size de bu eşsiz konforun keyfini çıkarmak kalır.

 

Erkek sneakerlarda temel konfor özelliklerinin yanı sıra, sağlık ve güvenlik açısından da destek sunan tasarım ayrıntıları bulunur. Bileğin altından ayağı destekleyen ürün tasarımları, burkulmaların önüne geçer. Ayak ölçüleriniz ile uyumlu numaralar tercih ettiğiniz sürece, sakatlanma ve benzeri kazalara karşı önleminizi alabilir, daha güvenli bir kullanım elde edebilirsiniz. Ürünlerin sağladığı bu özelliklerden tam anlamıyla yararlanmak için özen gösterilmesi gereken nokta, ayağı sıkmayan veya fazla boş alan bırakmayan uygun numaraları tercih etmektir. 

Erkek Sneaker Modelleri

Minimal tasarımlardan marjinal tarzlara kadar geniş bir yelpazede sunulan sneaker modelleri bulunur. Birbirinden farklı tasarımlara sahip ürünler arasından seçiminizi yaparken moda akımlarını takip etmek kadar kişisel zevklerinizi de göz önünde bulundurmanız gerekir. Son trendlere uygun en iyi sneaker ayakkabıları tercih ederek modelleri kendi tarzınıza göre yorumlamanız ve kombinlerinize uyumlu bir parça haline getirmeniz önerilir. Sade bir sneaker, gardıropların kurtarıcı parçası olmaya adaydır. Model içerisinde yer alan renklere sahip olan kıyafet seçimlerinde bulunarak kombinlerinizde uyumlu bir görünüm elde edebilir, tek renkli modelleri zıt renkli kıyafetler ile birlikte kullanarak kontrast bir tarz yaratabilirsiniz.

 

Burun kısmında düz bir tasarımı bulunan ve taban yüksekliği fazla olmayan modeller, klasik olarak tercih edilen seçeneklerden biridir. Bu sneaker modelinde siyah-beyaz ve gri-beyaz gibi birçok kombinde kullanılabilecek uyumlu tonlar bulunur. Burun kısmının düz olması ayağa ince bir görünüm kazandırırken bu bölgede kullanılan rengi ufak bir detay olarak gösterir. Burun kısmı düz olan modeller gündelik aktivitelerde kullanım için uygundur.

 

Çorap sneaker, ayağın formunu alan ve çoraba benzeyen bir yapıya sahiptir. Çorap görünümünü ayakkabı tasarımlarıyla birleştiren ürünler, kullanım sürecinde yüksek seviyede bir konfor sunar. Siyah, bu ürün modellerinde tercih edilen temel renk olarak bilinir. Siyah renkli çorap model ayakkabılar, zarif ve sportif tarzı aynı noktada buluşturur. Siyahın yanı sıra, yumuşak renk tonlarındaki çorap sneaker ürünleri de sevilerek giyilen seçeneklerdir.

 

Yüksek bir tabana ve burun kısmında ekstra koruma sağlayan tasarıma sahip sneaker modelleri de bulunur. Bu ürün modelleri, diğerlerine oranla daha aktif bir kullanıma uygun özelliktedir. Tabanındaki yükseklik, darbe emiliminin artmasını sağlar. Bu detay, burun kısmındaki ek koruma ile birleştiğinde egzersizde tercih edilmek için harika bir seçenek yaratır.

 

Gün içinde vücudun tüm ağırlığını taşıyan ayaklarda, yorulmaya bağlı olarak hafif oranda şişme sorunu görülebilir. Bu problem, iş yaşamında sürekli ayakta kalması ve hareket etmesi gereken bireylerde yaygın olarak görülür. Esnek bir yapıya sahip olan spor ayakkabıların giyilmesi, bu noktada ayaklara destek sağlar. Ayağı sıkmadan saran yapı, şişme sorunu oluştuğunda bile herhangi bir rahatsızlık hissi duyulmasını engeller. Ayağın anatomik yapısına hitap eden tasarımlara sahiptir. Esnek materyallerden üretilen modelleri tercih ederek ayağınızı gün boyunca destekleyen tasarımların keyfini çıkarabilirsiniz.

Sneaker Ayakkabı Nedir?

Gündelik ve sportif bir tarz için tasarlanan modeller, sneaker ayakkabı olarak adlandırılır. Spor ayakkabıların bir çeşidi olan sneakerlar, her mevsimde kullanıma uygun özelliktedir. Uzun yıllardır moda dünyasında yer alan bu ayakkabı modelleri, hem konforlu hem de şık modellere sahiptir. Renk ve tasarım çeşitliliği ile kişisel tarzı yansıtmaya olanak tanıması, erkeklerin kendilerine uygun modelleri bulmasını kolaylaştırır.

 

Siyah ve beyaz renklerinde erkek sneaker seçenekleri, her kombinde kullanılabilen kurtarıcı parçalardır. Aceleyle yapacağınız kombinleri bu klasik renkteki modeller ile pratik bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Parlak renkler ve dikkat çekici detaylar içeren sneaker modellerini kombinlemek için özel bir tarz yaratmak gerekebilir. Birçok renk seçeneğiyle sunulan sneakerlar arasından tarzınıza uygun olan seçeneklere kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Her yaş grubundan erkeğe hitap eden sneakerlar, şık görünümü sportif bir tarz ile bir araya getirir. Spor giyimin rahatlığının gündelik yaşama taşınmasını sağlayan bir köprü görevi üstlenen modeller, geniş numara aralıkları ile kişilerin zevkleri doğrultusunda onlara geniş bir tasarım skalası sunar.

Her Tarza Uygun Sneaker Ayakkabılar

Renk skalasının farklı uçlarında yer alan tonların uyum içerisinde bir araya getirildiği sneaker modelleri bulunur. İster tek renk modellerin sade tarzını isterseniz de birden fazla tonu içeren hareketli tasarımları kombinlerinizin parçası haline getirebilirsiniz. Beyaz sneaker, farklı renklerin ağırlıkta olduğu birçok stilde kombine uyumluluk gösterir. Beyazın klasik tek renk modeli, oldukça kullanışlıdır. Sportif bir stilde yapılan kombinlerde tercih edilebilen beyaz renkli modelleri, resmi kıyafetleri smart casual tarza uyarlamak için de tercih edebilirsiniz. Taban tasarımlarından bağcıkların özelliklerine kadar tüm detayları, oluşturduğu modellerin yarattığı tarzda değişiklik görülmesine neden olabilir.

 

Kahverengi sneakerlar, klas ve sportif bir tarz yaratmak isteyenler için ideal özelliktedir. Kahvenin hem koyu hem de açık tonları, birçok farklı renk kıyafete kolaylıkla uyum sağlar. Özellikle kahverengi ve süet materyalinin uyumu, bu klasik havayı pekiştirir.

 

Kahverenginin yarattığı klasik havadan uzaklaşmadan daha açık renk tonlarını tercih etmek isteyenler için ideal özellikte olan bej rengi modeller bulunur. Benzer renk tonlarını modern bir tarzda giymek isteyenler ise, vizon rengindeki model seçeneklerine göz atabilirler.

 

Siyah sneaker, her erkeğin gardırobunda bulunması önerilen temel parçalardan biridir. Her kıyafet ve renk tonuyla uyum içerisinde kullanılması, siyah rengi modellerin kurtarıcı görevi üstlenmesini sağlar. Tek renk siyah ürünlerin yarattığı karizmatik şıklık, kombinlerde zahmetsiz şıklığı yakalamak isteyenlerin tercihleri içerisinde yer alır.

 

Haki, koyu tonları ve canlı renkleri aynı anda taşımak isteyenler için uygun bir seçenek niteliğindedir. Yeşilin şık bir bir tonu olan haki, sneaker tarzıyla hoş bir uyum gösterir. Tıpkı siyah renkte olduğu gibi haki de birçok farklı tona kolaylıkla uyum sağlar.

 

Nötr bir renk olan gri, siyah ve beyazdan sonra sıklıkla tercih edilen ayakkabı renkleri arasında yer alır. Erkeklerin favorileri arasında yer alan grinin hem koyu hem de açık tonları beğenilerek giyilir. Açık grinin beyazla uyumu tasarımlarda görülebilen bir seçenek iken, koyu grinin ise siyah ile bir araya geldiği tasarımları da bulunur. Açık gri-beyaz ve koyu gri-siyah uyumları, kombinlerde ahenkli renk geçişlerinin oluşmasını sağlar.

 

Mavinin koyu bir tonu olan lacivert, beyaz taban tasarımına sahip ürünlerde sıklıkla tercih edilir. Lacivert tasarımlar hem süet hem de deri materyal ile şık görünümler ortaya koyma niteliğindedir.

 

Materyalin yüksek kalitesi ile beğenileri toplayan deri sneaker, ürünlerdeki tüm renklerde şık sonuçlar yaratır. Deri materyalinin renkleri tüm parlaklığı ve canlılığı ile yansıtan yüzeyleri bulunur. Deri kadar beğenilen süetten üretilen ayakkabılar da, renklerin bu materyale hoş bir şekilde yansıtılmasını sağlar.

Erkek Sneaker Ayakkabı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Kullanım süreci boyunca yüksek seviyede bir konfora ve tarzınızı farklı yepyeni bir seviyeye taşıyacak kombinlere aynı anda ulaşmanız mümkündür. Erkek sneaker ayakkabı alırken birçok temel noktaya özen göstererek istediğiniz tüm özelliklere sahip bir modele sahip olabilirsiniz.

 

Ayak numaralarının doğru şekilde seçilmesi, sneaker alışverişi de dahil olmak üzere tüm türden ayakkabı alırken dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Ayak için fazla küçük gelen bir sneaker seçimi, parmak ucunda, topuklarda ve ayakların yan bölgesinde sıkmaya neden olur. Kullanım süreci boyunca ayağı sıkan ölçüler, kızarıklık ve yaralara yol açabilir. Fazla büyük boyutlar tercih edildiğinde, modelin sürekli olarak ayağınızdan kayması olası bir durumdur. Bağcıklar yardımıyla sıkılığını artırmanız fazla büyük bir numaranın yarattığı boşluğu kapatmak için yeterli değildir. Bu nedenle doğru numara seçimi için 40’dan 45’e kadar çeşitlilik gösteren seçeneklere göz atmanız ve ölçülerinizle uyumlu modellere yönelmeniz önerilir. 

 

Kalite ve uygun fiyatı aynı noktada buluşturan ürünler tercih ederek en uygun erkek sneakers ayakkabılara sahip olabilirsiniz. Böylelikle ürün seçimi sırasında ne kaliteden ödün vermeniz ne de bütçenizi aşmanıza gerek kalmaz. Ayakkabı alırken bu iki özelliği aynı anda sunan ürünleri Yeşil Kundura’da bulabilirsiniz. Ucuz sneakers ayakkabılara uzun ömürlü bir kullanım süresi sağlayan dayanıklı materyal seçimleri ile sahip olabilirsiniz.

 

Taban materyali seçimi dikkat edilmesi gereken noktalardan bir diğeridir. Hafif yapısıyla popülerlik kazanan poliüretan taban, sneaker tercihlerinde göz atabileceğiniz seçeneklerden biridir. Kauçuk, poliüretana oranla daha ağır ve aşınmaya daha dayanıklıdır. Termo taban, kaymaya karşı yüksek direnç sağlar. Eva taban ise, ayakkabı taban bütünlüğünün uzun süreler boyunca korunmasına yardımcı olur. Tüm bu taban seçenekleri, yüksek darbe emilimine ve yumuşak basım sağlayan özelliklere sahiptir.

 

Ürün materyalinin seçiminde hem estetik hem de işlevsel özellikler göz önünde bulundurulur. Deri ve suni deri, kolay şekilde aşınmayan ve şekli bozulmayan materyallerdir. Süet, düşük esneme payı nedeniyle genleşme veya küçülme gibi durumlar yaratmaz. Nubuk ise, kadifemsi bir dokuya sahip bir deri türüdür.

 

Sıralama seçenekleri yardımıyla ürünleri fiyat aralıkları üzerinden sıralayabilir, ihtiyaçlarınız ve tarzınıza hitap eden modeli uygun fiyatlandırmalar üzerinden satın alabilirsiniz. İndirim ve kampanya dönemlerini takip ederek dilediğiniz modeli cazip fiyat etiketleri üzerinden sahip olarak bütçe dostu alışveriş keyfinin tadını çıkarabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Sitemizi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz, siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Yeşil Kundura Çerez Politikası’nı okuyabilirsiniz.